Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij

Międzynarodowy numer 800

Międzynarodowy numer 800

Możliwe, że zastanawiałeś się co zrobić, aby Twoi zagraniczni kontrahenci mogli bezpłatnie dodzwonić się do Twojej firmy.
Możliwe, że nie otrzymałeś satysfakcjonującej propozycji od Twojego aktualnego operatora.
Możliwe, że pracownik recepcji nie zna francuskiego, a firmie zależy na najwyższym poziomie obsługi Francuzów.

TeleOK ma gotowe rozwiązanie.
  • klienci Twojej firmy z ponad 100 krajów będą mogli dodzwonić się do Twojej firmy bez ponoszenia kosztów,
  • możemy wspólnie zaaranżować obsługę kontrahentów z Niemiec u konsultanta ze znajomością języka niemieckiego, a kontrahentów z Francji przełączyć do pracownika ze znajomością francuskiego. To jest możliwe w Polsce, bez zatrudniania osób za granicą.
  • bez instalacji dodatkowych urządzeń,

Usługa Międzynarodowy numer 800 zapewnia efektywny kontakt z Twoją firmą w każdym z ponad 100 krajów.
Każdy kontrahent, klient zainteresowany usługami firmy, bez kosztów uzyska informacje o usługach i produktach. Wystarczy, że zadzwoni na Międzynarodowy numer 800 w swoim kraju. Takie połączenie zostanie obsłużone zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Przekierujemy je bezpośrednio do określonego pracownika na numer w Polsce lub odtworzymy komunikat powitalny w określonym języku, a następnie umieścimy w kolejce, aby połączyć do jednego z konsultantów Call Center.

Usługa jest dedykowana dla firm, które szukają swojego miejsca na rynkach zagranicznych, lub posiadają ustaloną pozycję i renomę w wielu krajach.

Korzyści z zastosowania Międzynarodowego numeru 800:

  • poprawa jakości obsługi klienta w danym kraju, większa lojalność klientów,
  • ułatwienie kontrahentom kontaktu z firmą i możliwy wzrost obrotów firmy,
  • bezproblemowe uruchomienie usługi bez ingerencji w istniejącą infrastrukturę,
  • obniżenie kosztów materiałów reklamowych i marketingowych poprzez promowanie tylko jednego numeru kontaktowego w danym kraju,
  • elastyczność rozwiązania - szybka i łatwa modyfikacja usługi, a także jej rozbudowa.

Zachęcamy do składania pytań do TeleOK. W celu uzyskania informacji i propozycji, prosimy o kontakt z TeleOK za pomocą formularza lub poprzez Infolinię TeleOK 801080056.
Zależy nam, aby propozycja TeleOK odpowiadała Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Uwagi:
Czas realizacji zamówienia: 2-4 tygodnie od dokonania przedpłaty oraz otrzymania przez TeleOK podpisanych dokumentów w zależności od kraju, w którym będzie realizowana usługa. W celu potwierdzenia terminu realizacji, prosimy o kontakt z Zespołem Sprzedaży.
Dla każdego kraju uruchamiany jest inny numer 800 (darmowy ang. free phone, numer może zaczynać się od innych cyfr niż 800, co jest uzależnione od aktualnego planu numeracji w danym kraju).